Naša story

V prvom rade sme jedni z Vás!

Aj my sme boli a sme študenti, ktorí mali také isté sny a problémy ako Vy. Chceli sme si zarobiť, vidieť svet, spoznať nových ľudí a zažiť letné dobrodružstvo. Jednoducho Work & Travel :)

Dr. Patrik Škultéty sám prišiel pred rokmi do Severnej Karolíny ako študent, momentálne je aktívnym podporovateľom študentských a neziskových organizácii, lokálnej komunity, člen komisií pre rozvoj (Elizabeth City), zakladateľ Pathox Services s.r.o., Slovak University Institute (partner College of the Albemarle) ako aj spoluzakladateľ Student Support.SK. So svojou rodinou žije v USA na Outer Banks v Severnej Karolíne, kde pracuje ako profesor manažmentu, LMS administrator a Instructional Designer na Mid-Atlantic Christian University,  lektoruje aj na LIGS University, kde vyučuje v 3 jazykoch a vedie študentov štyroch kontinentov (od bakalárskeho, cez masters až po doktorandské = Ph.D. a DBA štúdium). Na Slovensku pôsobil na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite a jej 4 fakultách. Je autorom a spoluautorom viacerých vedeckých článkov publikovaných doma i vo svete. 

Matej Hákač - stále aktívny študent a hlavný koordinátor StudentSupport.SK, s ambíciou byť magistrom. Študuje filozofiu na TF Trnavskej univerzity v Trnave. Popritom pôsobí v CoolStranky s.r.o, kde pomáha a učí sa predovšetkým SEO a PPC a kopec iných marketingových zázrakov. "Ako aj vy aj som šiel do USA na Work and Travel, úplne sám a veru nebol som si istý ako to dopadne. Pamätám si, že finančne som išiel úplne na nulu, všetky peniaze čo som mal som vrazil do leta v USA. Vtedy som Paťa ešte nepoznal, no naštastie som naňho natrafil na Outer Banks v Severnej Karolíne, kde mi pomohol s ubytovaním, transportom prácou a vlastne som mu vďačný za super leto v USA." 

Momentálne sa chystám v USA aj študovať, byť tu s Vami a pre Vás!

Tak sa na Vás tešime.

 

Môžeme s niečim pomôcť?  Kontaktujte nás, teraz